Шановні малинчани!
Щиро вітаю усіх із наступаючим святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України!
Як із давніх-давен під покровом Богородиці запорожці захищали рідний край, не боячись ні ворожого огню, ні грізної стихії, так і нині українські воїни, не шкодуючи себе, відстоюють територіальну цілісність та суверенітет сучасної України.
То ж нехай 14 жовтня у кожній родині та для кожного з нас стане днем усвідомлення та поваги до військової честі, звитяги та мужності наших ветеранів, нинішніх та майбутніх захисників Української держави.
Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашого Малина та всієї України.
Щастя всім, радощів та благополуччя!
міський голова                                                   Олексій Шостак