У переддень Святого Миколая для дітей з обмеженими фізичними можливостями(а їх у Малині 154) відбулося свято, організоване Малинською міською радою. Захід відбувся у приміщенні театральної студії «Барвінок» від ЦДЮТ(територія школи-ліцею). Присутніх привітав Святий Миколай з янголятами. Опісля усі глядачі із захватом переглянули виставу «Весела карета», підготовлену юними театралами під керівництвом незмінного керівника Людмили Костельняк.

Від імені міської ради маленьких малинчан привітала заступник міського голови Леся Сніцаренко. А по закінченню вистави усі діти отримали новорічні подарунки, закуплені за кошти з міського бюджету.

«Барвінківці» теж не залишилися без уваги. За вдалі виступи та активність вони нагороджені безкоштовною поїздкою на новорічну виставу у м. Київ, куди вони поїдуть на зимових канікулах.