Доскладу  фракції входять 9 депутатів: Копилова Анна Вікторівна, Омельченко Максим Аркадійович, Романішена Ірина Миколаївна, Грибан Василь Анатолійович, Столяр Олександр Васильович, Старжинський Ігор Олександрович, Андрійцев Олександр Миколайович,Каленський Ігор Юрійович, Мороз Олена Мирославівна.

Впродовж 2016 року депутатами фракції було видано 724 довідки, 44 характеристики,14 актів обстеження.  До різних інстанцій направлено 26 депутатських звернень, 11 депутатських запитів підтримано сесією та направлено  до адресатів.

Депутатські запити:

Про видатки на підготовку робітничих кадрів

Про харчування дітей 1- 4 класів

Про медичну і освітню субвенції

Щодо проведення дослідження води в потоці по вул. Кримського

Щодо проведення аналізу води в криницях загального користування.

Про надання інформації постачальників теплової енергії, в частині нарахування тарифу населенню з урахуванням погодних умов.

Щодо мораторію на підвищення комунальних тарифів

Щодо законності забудови по вул. Приходька

Щодо законності виділення земельної ділянки по вул. Кримського

Щодо  недопущення скасування мораторію на вивіз необробленої деревини за межі країни.

Щодо розроблення програми ремонту дахів в місті Малин

На  постійному контролі:

ситуація щодо відчуження спортивного комплексу по вул. Машинобудівників( Андрійцев   О. М. )

висипка та грейдерування вулиць ( Романішена І. М., Каленський І. Ю.,Ю Андрійцев  О.М.,Копилова А. В.,Мороз О. М. , Омельченко М.А. Старжинський І. О.)

розроблення програми ремонту дахів в місті Малин ( Омельченко М. А.)

встановлення спортивних та дитячих майданчиків( Мороз О. М., Омельченко М. А. Столяр О. В.)

вивіз сміття( Романішена І. М. , Мороз О. М.)

якість дорожньої розмітки( Каленський І. Ю.)

вуличне освітлення , контроль з використанням земельних ділянок в місті( Грибан В. А.)

матеріальне забезпечення  шкіл та дитячих садочків (Мороз О. М.)

За власної ініціативи депутати:

Каленський Ігор Юрійович за потреби забезпечував виборців твердим паливом, грейдерував дороги, допомагав транспортом учасникам АТО.

Романішена Ірина Миколаївна облагородила дві криниці, посприяла ремонту твердого покриття по вул. Лисенка та зрізанню дерев, які несли собою небезпеку ще з 2009 року.

Андрійцев Олександр Миколайович  постійно на всіх рівнях піднімає питання про повернення чорнобильських пільг,забезпечив встановлення дитячого майданчику на території полікліникі.За його сприяння встановлено люки і висипано та погрейдеровано дорогу по вул. Бакланова.

Копилова Анна Вікторівна є розробником програми « Гуманного та цивілізованого регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Малин». В рамках своїх повноважень і можливостей відстоює функціонування  лікарні інтенсивної терапії з усіма існуючими відділеннями. Немалий вклад зроблено в ремонт міського будинку культури та вуличне освітлення приватного сектору. Власним коштом придбала подарунки  на свято Нового року для міського будинку культури.

Мороз Олена Мирославівна  – сприяння в  покращенні матеріальної бази в ДНЗ № 3, №5 та в прибиранні стихійних сміттєзвалищ.

Столяр Олександр Васильович  –  власним коштом забезпечив встановлення дитячого майданчика та  ремонт під’їздів по вул. Чорновола, близько 100 тис. грн. виділив на  постійну допомогу військовим та волонтерам.

Омельченко Максим Аркадійович власним коштом забезпечував проведення спортивних турнірів

Старжинський Ігор Олександрович  зробив чималий вклад в розвиток культури міста , надавав матеріальну допомогу учасникам АТО, власним коштом забезпечив функціонування газового котла інваліду – учаснику ВВВ.

Грибан Василь Анатолійович завдяки його титанічним зусиллям  налагоджено безперебійну роботу Малинського професійного ліцею, постійно допомагає дітям – сиротам міста і району.

Депутати нашої фракції мають за честь служити громаді і просимо виборців сприйняти звіт не як прославляння і вихваляння себе, а як виконання норм Закону України « Про статус депутатів місцевих рад.» ст.16

Голова фракції                                                                                            О. М. Мороз