ІІІ міський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Барвистий Малин-2017», що відбувся 27 квітня, зібрав на сцені районного будинку культури танцювальні колективи міста.

За перемогу змагалися колектив «Капризульки» (ЦРД «Сонечко»), танцювальна школа «Алекс», зразковий ансамбль танцю «Біджиз» (ЦДЮТ), зразковий дитячий хореографічний колектив «Скайленд», хореографічний колектив «Горлиця» (ЦДЮТ), колектив «Dance Style»(с. Ірша, Радомишильського р-ну).

Цьогоріч до журі конкурсу були запрошені викладачі хореографії Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка Давидов Р.М.,  Світельский В.О., Залізнюк А.Г. Очолив жюрі Рафаїл Боліславович Маліновський – Народний артист України,  лауреат Огієнківської премії, кавалер Орденів за заслуги ІІ, ІІІ ступенів, володар  Почесної відзнаки області «Честь і слава Житомирщини», завідуючий кафедрою хореографії ЖККіМ ім. І.Огієнка.

Виступи конкурсантів оцінювались за наступними критеріями:

Техніка й майстерність виконання

Оригінальність постановки, композиція

Підбір і відповідність музичного супроводу

Культура подачі (зовнішній вигляд, костюми, артистизм).

 

За результатами фестивалю-конкурсу беззаперечну перемогу та Гран-прі конкурсу отримав Зразковий ансамбль танцю «Біджиз» (ЦДЮТ).

Всі інші місця розподілились наступним чином:

До 6 років:

І місце – колектив «Капризульки», ЦРД «Сонечко»

ІІ місце – зразковий ансамбль танцю «Біджиз»

ІІІ місце – зразковий дитячий хореографічний колектив «Скайленд»

7-9 років:

І місце – зразковий ансамбль танцю «Біджиз»

ІІ місце – зразковий дитячий хореографічний колектив «Скайленд»

ІІІ місце – колектив «Капризульки», ЦРД «Сонечко»

10-13 років:

І місце – Танцювальна школа «Алекс»

ІІ місце – зразковий ансамбль танцю «Біджиз»

ІІІ місце – Хореографічний колектив «Горлиця»

14-17 років:

І місце – зразковий ансамбль танцю «Біджиз»

ІІ місце – Колектив «Dance Style», с. Ірша, Радомишильського р-ну.

Малі форми:

І місце – дует Юля Качуровська, Саша Лук’янчук, зразковий ансамбль танцю «Біджиз» (14-17 років)

ІІ місце – зразковий дитячий хореографічний колектив «Скайленд» (7-9 років)

ІІІ місце – зразковий дитячий хореографічний колектив «Скайленд» (14-17 років)

Всі  учасники конкурсу були нагороджені дипломами та подяками.