Постановою № 300 від 26.04.17р. внесено зміни по призначенню субсидій, а саме:
Розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, буде розраховуватись з 16 жовтня по 15 квітня включно.
Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива — виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік.
Під час здійснення розрахунку субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно.
У разі отримання управлінням праці на отримувачів субсидій інформації в організаціях-надавачах послуг про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не призначається. Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк, громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.
Після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення) повертається підприємством — виконавцем такої послуги до бюджету.

Для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб, норма для призначення субсидії становить 75 кв. метрів на домогосподарство.
Заяву та декларацію про доходи заново треба подавати сім’ям, які:
– орендують помешкання;
– мають зміни у складі сім’ї;
– хочуть отримати субсидію на тверде паливо.
Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити органи соціального захисту населення про наступні зміни:
– складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався
– соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером
– про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень
– набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого палення і перейшли на індивідуальне чи навпаки.

Звертаємо увагу, що громадянам, у кого субсидія була призначена за рішенням комісії, необхідно донести довідки, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих.
В управлінні праці працює телефон «гарячої лінії» – 3-26-06. Отримати інформацію можна за адресою: вул.Чорновола, 38Б, кабінет № 7.
Інформацію щодо порядку отримання коштів за невикористану суму субсидії, то станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення буде подано окремо.