Міська рада інвентаризувала землі у межах Малина. У цьому їй допомогло ДП «НДПІ містобудування» (представник на знімку). Підприємство виготовило відповідну документацію: карту-схему, де зображено усі земельні ділянки державної, комунальної та приватної власності, та папку з описом кожної ділянки.
Інвенаризація дає можливість бачити місця розташування земельних ділянок, їхні межі, розмір, правовий статус, спрощує пошук потенційних земельних ділянок для інвестора та містобудівних потреб.
Міська рада отримала можливість постійного контролю за використанням земель. І якщо земельний податок або орендна плата не сплачується, або сплачується не в повному обсязі, то після стягнення заборгованості з несумлінних платників надходження до міського бюджету суттєво збільшаться. А все це — додаткові кошти громади, які дадуть можливість вирішити ряд проблемних питань життя Малина.