Біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору та  політичних репресій відбувся мітинг-реквієм за участі громадськості. До присутніх звернувся міський голова Олексій Шостак: «…Пом’янімо сьогодні тих великомучеників нашої важкої історії. Мільйони українців – ціна небаченого в історії людської цивілізації голодомору. Порох мільйонів наших співвітчизників стукає в наші серця, їх ніхто не судив – отже, ніхто не реабілітує. Ніхто, крім вас із нами. Це наша історія, і ми повинні знати і пам’ятати її».

Дійсно, голодомор не обійшов і наш Малинський край. Під час цих трагічних років найбільш постраждали села Чоповичі, Будо-Вороб’ї, Дуброва, Ялцівка, Нові Вороб’ї, Ворсівка. Тяжко переживав голодні роки і Малин. На мітингу були присутні й учні п’ятої міської школи. Окремі з них проникливо читали вірші про те, як від голодної смерті одночасно обривалися тисячі людських життів. Отець Олег, настоятель Свято-Успенської церки відслужив панахиду за нашими загиблими земляками. До Памֹятного знаку лягли живі квіти, а малинчани запалили свічки пам’яті.