На минулому тижні  у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбувся Форум-фестиваль «Малі міста України».

Учасниками стали краєзнавці, архітектори, історики, бібліотекарі, фахівці з енергозбереження та житлово-комунального господарства, представники територіальних громад, які мають бажання презентувати та представляти малі міста.

Малинчани теж узяли участьу цьому форумі. Зокрема, вони брали участь у панельних дискусіях «Туристично привабливе місто», «Комфортне місто» та «Бібліотека у місті». Присутніх зацікавила також презентація результатів соціально-бібліотечного проекту «Історія малих міст України». Це  – 25 бібліографічних покажчиків, підготовлених працівниками бібліотеки.

Малин увійшов до цього покажчика по Житомирській області поряд з Андрушівкою, Баранівкою, Коростишева, Овручом, Олевськом та Радомишлем як туристично привабливе місто з кількістю населення до 50 тис. осіб. Покажчик з інформацією про наше місто придбано та зберігається у міському відділі культури.

На знімках: Малинську делегацію представляли директор міського краєзнавчого музею Василь Тимошенко, начальник міського відділу культури Олена Журович та  заступник міського голови  Олег Ювковецький.