Сьогодні, 26 квітня, біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

На мітингу були присутні міський голова Олексій Шостак, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучинський, голова районної ради Михайло Левковець, керівники установ та організацій міста, а також ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени родин загиблих та померлих ліквідаторів.

У своєму виступі міський голова Олексій Шостак зазначив те, що в 2016 році пошуково-видавничим агентством «Книга пам’яті України» було випущено книгу «Чорнобильська трагедія. Житомирська область». Публіцистичний нарис по Малину до даної книги написала провідний методист центральної міської бібліотеки Антоніна Осадча.  Розпорядженням міського голови  її було відзначено Грамотою міської ради.

Всіх загиблих та померлих внаслідок аварії на ЧАЕС було вшановано Хвилиною мовчання, а отець Василь зі Свято-Покровської церкви відслужив поминальну панахиду.

Мітинг-реквієм закінчився покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

Відповідно до розпорядження міського голови сім’ї померлих та загиблих учасників наслідків аварії на ЧАЕС, ліквідатори I категорії ( 1 та 2 група) та діти, захворювання яких мають причинний зв’язок з аварією на ЧАЕС,  отримали матеріальну допомогу з міського бюджету.