За результатами оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення за січень-грудень 2016 року з 1 по 5 місця посіли місто Житомир (1), місто Малин (2), Житомирський район (3), місто Новоград-Волинський район (4) та місто Коростень (5)» — інформує офіційний сайт Житомирської обласної адміністрації.
Друге місце міста Малина забезпечено тим, що за 6 показниками місто зайняло з 1 по 5 місце, за 5 показниками – 6-9 місця. Місто увійшло до п’ятірки лідерів за напрямами «Економічна ефективність» (1 місце) та «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» (3).
Нагадаємо, що у позаминулому році наше місто було безперечним лідером серед 28 міст та районів. Нинішній результат — свідчення того, що Малин утримує гарні рейтинги не випадково, а планомірно та стабільно.