За підтримки міського відділу у справах сім’ї молоді та спорту та міського відділу освіти з 22 січня по 2 лютого у Центрі дитячої творчості відбувся І етап виставки–конкурсу «Декоративно-прикладне мистецтво-2018».

Для участі у конкурсі було представлено 102 роботи. За рішенням журі до захисту робіт  було запрошено 64 учасники.

Найпопулярнішими серед дітей були напрямки:  «Вироби з паперу»   (19 робіт), «Іграшка» (13 робіт), «Ліплення» (11 робіт), «Декоративний розпис» (13 робіт), «Вишивка» (13 робіт).

Журі визначило 3 абсолютно перших місця, 4 перших місць, 9 других місць, 15 третіх місць. 17 дітей отримали дипломи за втілення творчого задуму, високу якість виконання робіт, за вміле використання природного матеріалу.

2 лютого на святі «Джерела дитячої творчості» в Малинському ЦДЮТ всі призери та дипломанти були нагороджені  іменними дипломами, сертифікатами учасників виставки та подарунковими сертифікатами.

Роботи призерів виставки конкурсу  представлені в холі Малинської міської ради, де всі охочі зможуть їх побачити протягом лютого та березня.

Виставка «Декоративно прикладне мистецтво 2018» триває. ММЦДЮТ чекає на роботи учасників другого етапу міської виставки-конкурсу для дітей від 11 до 17 років, який буде проходити у кінці березня.