У зв’язку з появою недостовірної інформації щодо можливого неправомірного використання відділом освіти бюджетних коштів на встановлення металопластикових вікон та дверей у ДНЗ №1 міським головою Олексієм Шостаком було дано доручення —  щодо вищевказаного питання провести службове розслідування.
До нього було залучено представників відділу освіти, завідуючу дитячим садком, фахівців з технагляду, представників підрядної фірми «БУД ПРОЕКТ», депутатів, представників батьківського комітету, громадськість і журналістів (в тому числі і тих, хто поширив цю інфомацію).
Комісію очолила заступник міського голови з гуманітарних питань Леся Андріївна Сніцаренко.
Нагадаємо, кошти на встановлення цих вікон та дверей було виділено з міського бюджету в сумі майже 160 тис. грн. у квітні цього року.
Оглянувши встановлені вікна та двері, присутніми було зроблено та підписано висновок про те, що металопластикові конструкції відповідають своїм функціональним призначенням, роботи виконано якісно, згідно з проектно-кошторисною документацією. Виконавча документація — в наявності.
Разом з тим, для запобігання появи недостовірної інформації, у разі виникнення у малинчан запитань чи сумнівів щодо будь-яких питань роботи міської ради, виконавчого комітету та його підрозділів повідомляємо:  міська рада є гласним органом, максимально відкритим для мешканців міста та може офіційно прокоментувати свою діяльність.
Тож просимо представників громадськості та засоби масової інформації не створювати та поширювати безпідставні чутки, які дезорієнтують малинчан та діють на шкоду громаді, а звертатися за офіційними роз’ясненнями.