Однією з важливих подій минулого тижня стало підписання Меморадуму про співпрацю між виконавчим комітетом Малинської міської ради та комунальним підприємством «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради в особі міського голови Олексія Шостака та директором Центру Олександрою Мельник.
Нагадаємо, що цього року міська рада затвердила Програму гуманного та цивілізованого регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Малині на 2017-2019 роки.
На Масляну 25 лютого малинчани та гості міста отримали від громадських активістів листівки-пам’ятки правильного поводження з «незнайомими» тваринами. Усі бажаючі могли фінансово долучитись до допомоги безпритульним тваринам, кинувши одну гривню в скриньку «добра». Зібрані кошти будуть використані на оплату викликів ветеринарів, на вакцину від сказу, препарат «Кастріл» та на навчально-просвітницьку діяльність, адже підвищення рівня громадської свідомості з питань гуманного ставлення до тварин є дуже важливим. До слова, до навчально-виховних закладів міста направлено розробки уроків від Happy Paw, які можна викорстовувати як виховні години.
Вже через декілька місяців після підписання Меморандума можна очікувати на практичну допомогу Житомирського Центру, а це відлов, транспортування, стерилізація та вакцинація вуличних чотирилапих. З міського бюджету на це, зрозуміло, потрібні будуть кошти.

На знімку: Олександра Мельник та Анна Копилова (депутат Малинської міської ради)