В області діє Програма соціальної підтримки учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО.

Документом передбачено:
– обстеження, лікування, санаторно-курортне лікування та медична реабілітація (в тому числі і зубного протезування), ендопротезування, протезування органів серцево-судинної системи, забезпечення інтраокулярними лінзами учасників АТО та членів їх сімей.
– надання учасникам АТО, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я грошової допомоги.

Надання грошової допомоги на лікування та медичну реабілітацію здійснюється на умовах співфінансування: 50 відсотків за рахунок коштів обласного бюджету, 50 відсотків за рахунок відповідних місцевих бюджетів області, а на санаторно-курортне лікування — 100 відсотків за рахунок коштів обласного бюджету.

Учасникам АТО, які бажають в 2018 році отримати путівку в санаторій «Дениші» на санаторно-курортне лікування або реабілітацію по обласній програмі, необхідно звернутись в поліклініку до сімейних лікарів.