9 травня у Малині відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Розпочалися урочистості біля Меморіалу героям Малинського підпілля, де зібралася учнівська молодь міста, представники громадських організацій та трудових колективів міста, аби привітати сивочолих ветерані війни зі святом Перемоги.

Перед присутніми виступили міський голова Олексій Шостак, перший заступник голови РДА Олексій Кучинський та голова районної організації ветеранів Євген Дмитрович Заєць.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих у боях та померлих учасників Другої світової війни. По завершенню мітингу до підніжжя меморіалу, братських могил та до бюстів на Алеї слави було покладено живі квіти.

На новому Городищанському кладовищі було перезахоронено знайдені останки загиблих воїнів під час Другої світової війни. Спільними зусиллями пошукового об’єднання «Вертикаль», історико-пошукового об’єданння «Невідомий солдат» та Малинським відділенням історико-патріотичного об’єднання «Пошук» було знайдено 41 особу, з них ідентифіковано всього 4.

Мітинги-реквієми та покладання квітів пройшли і на старому міському та Городищанському кладовищах.