1 грудня 2017 року згідно розпорядження міського голови від 20.11.2017 № 252  у великій залі адміністративного приміщення  о 14.00 год. відбудеться сесія міської ради.

На розгляд ради винесено питання:
1. Питання бюджету:
1.1. Про затвердження рішення виконавчого комітету.
1.2. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
2. Питання земельних відносин:
2.1. Про надання дозволу на розроблення детальних планів території земельних ділянок розташованих в м. Малині.
2.2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Приходька, біля будинку №67.
2.3. Про затвердження актів комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних внаслідок незаконного використання земельних ділянок.
2.4. Про затвердження актів комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних внаслідок незаконного використання земельних ділянок.
2.5.Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок.
3. Питання комунальної власності:
3.1. Про затвердження Програми з підвищення енергоефективності та термомодернізації багатоквартирних будинків міста Малина на 2017 -2020 роки.
4. Організаційні питання:
4.1. Про затвердження Міської програми «Підтримка хворих на неспецифічний виразковий коліт у м. Малині на 2017-2020 роки».
4.2. Про затвердження Міської програми «Підтримка хворих міста Малина з хронічною нирковою недостатністю на 2017–2020 роки».