ініціативної групи з підготовки установчих зборів
громадської ради при Малинській міській раді та її виконавчому комітеті

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Малинській міській раді та її виконавчому комітеті відбудуться 19 квітня 2018 року за адресою: пл. Соборна 6а (мала зала адмінприміщення) Початок зборів – 17.00.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
– Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
Документи приймаються ініціативною групою до 9 квітня 2018 року включно, щоденно з 8 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Малин, пл. Соборна 6а, каб. 208.
Додаткова інформація за тел. (050) 732-55-55; (050) 508-84-14.