Малинська міська рада оголошує проведення земельних торгів  у  формі аукціону  з продажу права оренди земельних ділянок за адресами:

• площа Соборна,15а;
  • вул. Гагаріна, 4б;
  • вул. Гагаріна, 27б;
  • вул. Приходька, 65а;
  • вул. Дорошок, 18а;
  • вул. Володимирська, 24в;
  • вул. Православна, 23б;
  • вул. Барміна, 25а.

Земельні торги у формі аукціону призначено на 26 квітня 2018 р. Останній день прийому заяв для участі у торгах – 20 квітня 2018 р.

Місце проведення в: Житомирська обл., м. Малин, пл. Соборна, 6а (зал засідань адміністративного будинку Малинської районної державної адміністрації).  Початок торгів об 11.00. год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08.00 год. до 10.40 год. за адресою: Житомирська обл., м. Малин, пл. Соборна, 6а (зал засідань адміністративного будинку Малинської районної державної адміністрації).

Характеристику земельних ділянок  та повну  інформацію про проведення земельних торгів, порядок оформлення та умови продажу можна дізнатися за ПОСИЛАННЯМ.