офіційний веб-сайт

У зв’язку зі зверненням представників капітального будівництва міністерства внутрішніх справ України ( УМЗ УМВС ) в Житомирській області стосовно виділення земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку для забезпечення житлом працівників внутрішніх справ, відбулася нарада за участю відділу містобудування та земельних відносин. В результаті було запропоновано земельну  ділянку на перехресті вулиць Грушевського та 30 років Перемоги (район «Бамівського» кругу ) для будівництва соціального житла.

Проведено рейд-перевірки установ, організацій, закладів та підприємств на предмет дотримання Правил благоустрою на території міста Малин.

В ході перевірок було складено 8 протоколів про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП.

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виникнення надзвичайних ситуацій у зв’язку з різким погіршенням погодних умов на території міста.

6-7 грудня у більярдному клубі «8» відбулися міські змагання з більярдного спорту серед чоловіків, присвячені Дню збройних Сил України.

Запитання міському голові

Тут Ви можете поставити запитання і отримати офіційну відповідь

Ваше ім’я, прізвище:

Електронна пошта:

Текст запитання:

Архів запитань та відповідей

Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.

Вересень 2014
« Серп