Продовжується реалізація міської програми «Безпечне місто». Цього разу об’єктом програми стала безпека в питаннях локалізації ймовірних пожеж. У рамках програми, для потреб служби МНС, владою міста, силами комунальних підприємств за кошти міського бюджету облаштовано альтернативний водозабір, зокрема, зручний, для великовантажних пожежних машин, під’їзд до річки з лівої від центру сторони мосту та укріплення прибережної території. Це дасть змогу рятувальникам діяти швидко.
Для інформації. Аби повністю закачати водою цистерну однієї машини з міської мережі водопостачання за допомогою гідранту, потрібно не менше п’ятнадцяти хвилин. А – це, погодьтеся, чимало, якщо мова йде про порятунок майна чи життя людей. Та й відповідним повинен бути тиск у водогоні. А як бути, коли у цей час порив, або відсутня електроенергія?
Тоді як водна артерія, яка перетинає наше місто, є безперебійними джерелом води. Тим паче, забір води з водойми займає лічені хвилини.
Разом з тим, у місті продовжується розширення існуючої мережі гідрантів на всій території міста. Це необхідно для зменшення відстані доїзду до місця можливої надзвичайної події. Для цих потреб з міського бюджету у липні 2018р. було виділено фінансовий ресурс для відновлення п’яти гідрантів. В сукупності всі ці заходи, безумовно, підвищать, ефективність роботи наших рятувальників.
Разом з тим, малинчанам і надалі слід бути обережними при поводженні з вогнем та речами, які можуть спровокувати пожежу.