Учора відбулася позачергова сесія міської ради, де було погоджено виділення з бюджету для передачі субвенцією обласній раді частки співфінансування (2 млн. 47 тис.) на продовження робіт з реконструкції водогону по вул. Шевченка.
Цей проект, основне фінансування якого здійснює Державний фонд регіонального розвитку, розрахований на два роки. Загальна вартість об’єкту складає 11 млн 575 тис. грн.
Наразі готовність проекту складає близько 50% – підрядник вже замінив 2,1 км трубопроводу (до перехрестя вулиць Шевченка і Бондарик). Загальна протяжність водогону — 3,62 км (до перехрестя вулиць Шевченка та Суворова).
Після закінчення робіт підрядник зобов’язаний повністю замінити асфальтове покриття на нове. Старий асфальт буде використано для поточного ремонту доріг.