Сьогодні на  Соборній площі міста зібралися цьогорічні випускники, їх батькі, рідні, вчителі.  Адже випускний вечір – це важлива подія в житті кожного випускника, час прощання з дитинством та початок важливого, дуже відповідального етапу в житті.

Зазначимо, що у Малині в 2019 році  прощаються зі школою 121 випускників.

З привітальним словом перед присутніми виступив міський голова Олексій Шостак, напутні слова  своїм дітям сказали батьки, а випускники подякували за шкільні роки своїм вчителям.

Не обійшлося і без відзнак.  Цього року у Малині золоті медалі отримали Качуровська Юлія, Прокопенко Олександра, Гладких Альона, Ковалінська Євгенія, Ковальчук Поліна, Філоненко Олександрата та Тонкошкур Олег, а срібні –  Гончаренко Максим, Большаков Максим, Ткаченко Дарина та Тарасюк Дарина.

Подяками Малинської міської ради було відзначено активістів шкільного самоврядування та батьків, які брали активну участь у громадському управлінні навчальними закладами.

Тож, дорогі випускники, нехай збуваються всі ваші мрії, загадані сьогодні на “колесі фортуни”, успіхів вам та високих досягнень у житті!