Відділ культури виконкому Малинської міської ради оголошує

конкурс   на    заміщення   вакантних посад керівників закладів культури

Назва вакантних посад керівників закладів культури:

• завідуюча міською дитячою бібліотекою.
  • директор міського будинку культури
  • директор міського краєзнавчого музею.

Кваліфікаційні  вимоги до кандидатів:

Повна вища освіта. Стаж роботи у сфері культури не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою,  здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника закладу культури.

Для  участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних  відповідно до Закону України ” Про захист персональних даних”;
  • автобіографію, що містить прізвище, імя та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу ( у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку,
  • відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копії документів про освіту, кваліфікаційну категорію, вчений ступінь і почесні звання ( за наявності);
  • копію документу , що посвідчує особу та копію ідентифікаційного номеру платника податків;
  • копію документу, що підтверджує стаж роботи у сфері культури;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні та моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: м.Малин, пл.Соборна, 6,  1-й поверх, каб.16. Дата прийняття документів з  10 січня 2019 року по  8 лютого 2019 року ( включно).

Початок формування конкурсної комісії – 10 січня 2019року.

Пропозиції щодо формування складу конкурсної комісії подаються до 20 січня 2019 р.

за адресою:м.Малин, пл.Соборна, 6, 1-й поверх, каб.16.

Додаткова інформація за тел.5-33-71.