Виконком Малинської міської ради інформує про проведення 03.04.2017 року о 10-00 в адмінприміщенні Малинської районної державної адміністрації (пл. Соборна, 6а, каб. 105) громадських слухань.

Тема: обговорення детального плану земельних ділянок:
– орієнтовною площею 0,2000 га, розташованої по вул. Грушевського, біля будинку №132Б, для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства у м. Малині;
– орієнтовною площею 0,5000 га, розташованої по вул. Базарній, біля будинку 2а для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у м. Малині.

Детальний план території розроблений ЗАТ «Вітрувій», замовником є виконком Малинської міської ради відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Строк подання письмових пропозицій та зауважень до детального плану від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднаньз 03.03.2017 року до 31.03.2017 року. Пропозиції приймаються за адресою: пл. Соборна, 6а, каб. 119, телефон для довідок (04133) 5-15-14.
Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У громадських слуханнях можуть взяти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), представники їх об’єднань, наукових закладів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно – дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.
Інформація щодо результатів публічного громадського обговорення детального плану території міста буде оприлюднена на офіційному сайті Малинської міської ради.