Чергове засідання виконавчого комітету Малинської міської ради відбулося сьогодні, 19 лютого. Розпочалося воно із вручення міським головою Олександром Ситайлом Подяк та Грамот Малинської міської ради працівникам комунальних служб міста, підприємствам та установам, старостам за посильною допомогою яких були подолані наслідки снігової стихії.
Після урочистостей виконавчий комітет розглянув важливі питання щодо належного функціонування нашої територіальної громади.
Зокрема, було затверджено звіти про виконання бюджетів сільських рад та міста за 2020 рік, доповнено перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду через аукціон, затверджено склади робочих комісій: для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників; з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; із детінізації грошових доходів та відносин у сфері зайнятості; із визначення аптечних та стоматологічних установ, які здійснюватимуть пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Малинської міської територіальної громади.
Наостанок, було внесено зміни до рішення виконавчого комітету «Про визначення на 2021 рік видів безоплатних громадських робіт та затвердження переліку підприємств і організацій Малинської міської територіальної громади, де засуджені та правопорушники відбуватимуть покарання у вигляді громадських робіт».