У зв’язку із реформою децентралізації та делегуванням повноважень на місця, у сільських, селищних та міських радах України з’явилися свої інспектори праці.

На останній сесії Малинської міської ради від 25 жовтня 2017 року внесено зміни до структури управління праці та затверджено посаду інспектора праці. Він матиме відповідне посвідчення та буде в праві без жодних дозволів зайти до суб’єкта господарювання і перевірити факти, які будуть в межах його повноважень. Свої дії він не зобов’язаний погоджувати в центральному органі виконавчої влади, тобто в Держпраці України.
Зокрема, його повноваження стосуються трьох основних блоках – дотримання мінімальних гарантій оплати праці, забезпечення права людини на безпечні умови праці та виявлення нелегальної зайнятості.
Саме за цими трьома позиціями інспектор може на місці вживати заходи впливу на суб’єкта господарювання щодо притягнення його до відповідальності за порушення ним законодавства про працю. Штрафи коливаються у розмірах від три- до стократного розміру мінімальної заробітної плати. І якщо інспектора буде не допущено до перевірки, підприємця чи підприємство штрафуватимуть на три мінімальні заробітні плати. Інші ж порушення обійдуться набагато дорожче.