Щиро вітаю усіх молодих душею з прекрасним святом – Днем молоді. Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Молоді, сучасні і освічені, саме ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Мені дуже приємно, що наша малинська молодь бере активну участь у громадському та політичному житті міста.  Саме завдяки  вам, молоді та активні,  у місті проводяться різні цікаві заходи. На жаль цьогорічна пандемія внесла свої корективи, але вірю що у майбутньому ми ще неодноразово зустрінемося.

Тож бажаю Вам наполегливо шукати нові дороги у своєму житті, мирного сьогодення і процвітаючого майбутнього. Нехай у вас завжди буде прекрасний настрій, радість від зустрічей з друзями, кохання, щастя, успіхи в усіх починаннях.  І твердо знайте: молодість – не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!