Сьогодні, 10 травня, свій День народження відзначає Молодоженя Майя Володимирівна – Почесний громадянин міста Малина, відмінник освіти України, вчитель-методист, колишній директор Малинського ЗНВК “Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної”.

Нагадаємо, що звання «Почесний громадянин міста Малина» Майї Володимирівні  присвоєно 14 серпня 2012 року за вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти, збагачення національної та культурної спадщини, значну роботу по вихованню підростаючого покоління малинчан.

Тож бажаємо іменинниці міцного здоров’я, удачі, творчої енергії задля втілення задумів, а також здійснення мрій та сподівань.

На фото: міський голова Олексій Шостак вітає Майю Володимирівну з 80-річчям. 2019 рік.