Сьогодні, 2 листопада,  День народження відзначає Сергій Диняк – обласний депутат Житомирської обласної ради від Малинщини, генеральний директор ТОВ “Юнігран” –  шанована у місті та районі людина.

Від імені Малинської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Сергія Васильовича зі святом.

Від усього серця бажаємо Вам, шановний імениннику, міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у  справах – підтримка однодумців,  а у серці – добре і сонячно від людської вдячності.

На знімку: Сергій Диняк, Володимир Студінський та міський голова Олексій Шостак. Святкування 1125-ї річниці з часу заснування Малина