Протягом трьох місяців у Малині тривав перший етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018». Згідно наказу Міністерства освіти та науки України у 2017/2018 навчальному році конкурс «Учитель року» проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». У всіх загальноосвітніх закладах міста була проведена робота по залученню до участі у конкурсі всіх бажаючих  вчителів з визначених предметів.

Заявки на конкурс «Учитель року» подали вчителі української мови та літератури  Ярослава Єнько (ЗНВК «Школа-ліцей ім. Н.Сосніної №1») і Олена Кузнєцова (ЗОШ №3) та вчитель німецької мови Світлана Каленик («Школа-ліцей ім. Н.Сосніної №1»).

Учасники створили відповідні сайти та розмістили ввідеорезюме, висновки  методичного об’єднання навчального закладу про їх педагогічну та методичну діяльність і,  за бажанням,  матеріали з досвіду роботи .

За результатами рейтингових листів  платформи Конкурсу та голосування журі з поміж українських мовників для участі у ІІ обласному етапі вибрана Олена Кузнєцова.

А Світлана Каленик автоматично  стає учасником ІІ етапу  через відсутність конкуренції серед викладачів німецької мови.

Тож побажаємо нашим конкурсанткам успіхів та перемоги!