Так, субсидію не призначатимуть, якщо у власності є авто, якому менше 5 років; є доходи від оренди майна; якщо площа квартири перевищує 120 кв. м, а будинку – 200 кв. м. Особам працездатного віку, які не реєструються як безробітні, бо працюють без оформлення в Україні чи за кордоном, автоматично рахуватимуть дохід 5286 гривень. Безробітним необхідно буде стати на облік до центрів зайнятості.

Також з 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:
– особи, у яких взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або
– особи, котрі отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або
– особи не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.
– внутрішньо переміщені особи;
– особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
– особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
– особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

За словами начальника УПСЗН Сергія Недогарка, переоформити документи на субсидію необхідно буде 40 відсоткам родин, які знаходяться на обліку. Малинчани уже звертаються до управління з цим питанням.
В управлінні праці працює телефон «гарячої лінії» – 3-26-06. Отримати інформацію можна за адресою: вул.Чорновола, 38Б, кабінет № 7.