Старшокласники міста – лідери учнівського самоврядування проводять канікули з користю. Сьогодні вони разом із методистом ЦДЮТ Вадимом Зіневичем зібралися в управлінні освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання, аби разом пограти в ГраСвітГромад. Ця захоплююча гра – не просто настільна гра, водночас це комунікаційна платформа, де молодь спілкується, шукає точки взаємодії, співпрацює, проявляє лідерські якості, прагнучи до однієї цілі — ефективного управління містом.
Для юних малинчан за кошти міського бюджету було закуплено дві такі гри, вартість кожної — 5 тисяч гривень. А методист ЦДЮТ попередньо пройшов спеціальне навчання.
Сьогоднішня зустріч стала черговим етапом у навчання молоді основним принципам діяльності місцевого самоврядування. Нагадаємо, що 5 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, старшокласники під час екскурсії мали змогу ознайомитися з роботою різних підрозділів міської ради.