Саме з таким підходом та принципами відбулася робоча зустріч міського голови Олексія Шостака з переможцями пітчингу у рамках спільного проекту «Активні громадяни» від Британської ради та міської ради.

Нагадаємо, що переможцями відбору стали відразу декілька проектів: встановлення бізібордів  для дітей (Наталя Єнько), творча майстерня-альтанка під відкритим небом (Людмила Штуль), креативний кластер «Клітка» (ГО «Молодь в дії»), веломаршрут зі смугою перешкод (Ольга Міхаліцька), шаховий майданчик (Андрій Павловський) та баскетбольний майданчик (ГО «Свічадо»). Всі вони мають бути реалізовані в міському парку культури та відпочинку до травня 2019 року. На реалізацію цих ідей переможцям пітчингу виділено 150 тис. грн., 100 тисяч з яких – кошти міського бюджету.

В процесі спілкування, Олексій Шостак зазначив, що міська рада розраховує на активну частину нашого суспільства, як на рушійну силу і модератора по втіленню в життя ініціатив, які будуть цікаві та корисні для всієї громади, які здатні візуально та інтелектуально доповнити калейдоскоп нашого міста. Зі свого боку влада і надалі буде фінансувати даний проектний напрямку, адже майбутнє Малина залежить від активності громади, а завдання влади полягає у створенні умов і підтримці неординарних, дієвих та готових до змін, активних малинчан.

В процесі активного, відкритого та продуктивного діалогу, учасники, разом з Маріанною Макарчук – ініціатором і куратором проекту в Малині, ознайомили міського голову з ходом втілення в життя проектів-переможців, обмінялися думками і новими ідеями на майбутнє та вирішували поточні питання, які виникли в процесі реалізації проектів. Результат зустрічі приніс оптимістичні сподівання на майбутнє для всіх сторін діалогу щодо реалізації нових, цікавих проектів, які безумовно змінять наше місто, а позитивний результат підштовхне і інших активних малинчан спробувати реалізуватися в громадській площині.