Щорічно, у першу неділю листопада, в Україні відзначається професійне свято  – День працівника соціальної сфери.

Це  свято тих людей, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна. Адже саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.

У переддень свята соціальні працівники Малина отримали привітання від  керівництва міста. Їм побажали успіхів у роботі, невичерпного оптимізму та всіляких гараздів життя. Кращих працівників було відзначено Грамотами та Подяками Малинської міської ради, а директор Малинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Тетяна Курганська отримала Грамоту Житомирської обласної ради.