«Казкарка з поетичним серцем» – так говорять про відому дитячу письменницю, члена Національної Спілки письменників України, лауреата премій імені Лесі Українки, Олени Пчілки, Наталі Забілої, автором понад ста книжок для дітей, журналіста за фахом, людиною щедрого серця і виняткового особистого чару – Марію Пономаренко. І зустріч, що відбулася у Малинській міській дитячій бібліотеці юних читачів з Марією Пономаренко була наповнена радістю, сонцем, теплом та любов’ю.
Сонячну Країну Дитинства створила Марія Пономаренко своїми книгами. Цей світ наповнений сімейним затишком, у ньому, мов у великій, дружній родині, живуть бабуся і дідусь, мама і тато.
У зустрічі брали участь учні школи № 2. Вони декламували вірші, на які підготували малюнки. Малинчанка Людмила Морар подарувала проліски. У виконанні гуртківців «Почитайко»: Петрик Іванни,Андрієнко Ільї, Сичової Марії, Лип’янець Назара, Романухи Альоши та маленьких танцюристів школи мистецтв: Дудкіної Аліни, Єрьоменко Марини, Ветрової Насті, Залесної Лізи відбулося ціле дійство героїв книги автора «Сонячні зайчики» пані Марії.
У легкій, подекуди жартівливій формі, поетеса відкрила хлопчикам та дівчаткам багатобарвність і різноманітність навколишнього світу, викликала в дитячих душах захоплення, цікавість, подив і любов. З великою радістю діти отримували книжечки з автографами Марії Пономаренко.
Натхнення і творчого довголіття , життєвої наснаги і нових талановитих книжок для наших користувачів побажала Марії Антонівні головний спеціаліст відділу культури міської ради Анжела Деняченко.

Інформація зав.міською дитячою бібліотекою Л.Черненко.