Кажуть: добрі справи нечасто помічають і швидко про них забувають. Але це не завжди так…

Від усіх мешканців хочу подякувати нашим комунальним підприємствам за виконану роботу, відповідальне та оперативне реагування на проблеми мікрорайону двоповерхівок ГМП. Керівник ВК ЖРЕП Володимир Юшко на моє прохання особисто оглянув наш мікрорайон щодо питань, які хвилюють мешканців, одне з яких – косіння трави обабіч «центральної» вулиці, хоча це й не входить до переліку послуг квартплати, Проте наступного ж дня працівники почали роботу.

Також спеціаліст управління житлово-комунального господарства виконкому міськради Наталія Рихальська оглянула аварійні дерева поблизу міського будинку культури, дозвіл на зрізання яких вже отримано від екологічної служби з м. Житомира. У найближчий час ці дерева будуть зрізані та кроновані працівниками КП «Екоресурс». До того ж після недавньої бурі працівники КП «Екоресурс» наступного ж дня забрали все гілля і частини дерев, які впали після сильного вітру.

Хочу сказати й про наш рециклер, про який дехто каже, що він міфічний, і ніхто його не бачить. Зупинка громадського транспорту маршруту №7 в нас дуже гарна, крита і зручна, але ось бетонне покриття було вже частково зруйновне чималими ямами. Це було незручно і небезпечно, особливо для людей старшого віку та для діток. Керівництво управління ЖКГ направило мої звернення Миколі Стурчаку, керівнику КП «Малин». Через деякий час покриття зупинки було повністю відновлено: заасфальтовано рециклером —  тепер там жодної ями.

Тому дякую усім за співпрацю, в подальшому надіюсь вона буде плідно продовжуватись.

Депутат міської ради Анна Копилова