З метою належної підготовки навчальних закладів до нового навчального року, на виконання рішення виконавчого комітету міської ради №82 від 17.05.2019р. «Про підготовку навчальних закладів міста до нового 2018-2019 навчального року» відділом освіти  та навчальними закладами міста проведено комплекс ремонтних робіт.

У всіх освітніх закладах міста проведено поточні ремонти навчальних приміщень, харчоблоків, спортивних залів, кімнат, майданчиків, систем водопостачання, теплопостачання та каналізаційних систем. Бюджетні кошти спрямовувалися на ремонт внутрішніх систем водопостачання та водовідведення, тепломережі, реконструкцію вузлів обліку газу в газових котельнях, електромонтажні роботи, ремонт кухонного обладнання та вентиляційних систем, ремонт санвузлів та дахів, тощо. На  поточні ремонти класів та груп було використано 300 тис. грн., які були передбачені видатками на 2019 рік. та 500 тис. грн. залучених коштів.

Під час перевірки робоча комісія особливу увагу зосередила на готовності навчальних закладів до роботи в умовах Нової української школи, створенні нового освітнього простору та безпечних умов перебування дітей у закладах. Усі заклади освіти продемонстрували належну готовність до нового 2019-2020 навчального року.

Але підготовчі роботи проводяться й надалі. В ЗОШ № 4  завершуються роботи по заміні каналізаційної мережі та ремонту харчоблоку і спортивної зали. В ЗОШ № 5 тривають роботи по заміні вікон та дверей на металопластикові.

За результатами перевірки всі загальноосвітні і дошкільні навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

Також повідомляємо, що в усіх міських школах Свято Першого дзвоника відбудеться 2 вересня о 9 годині ранку.