Управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради інформує, що з 1 липня 2020 року вступив в дію Закон України від 2 червня 2020 року № 646-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» та  Постанова Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», в яких передбачено зміну алгоритму призначення та виплати допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. При призначенні та виплаті державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям буде, зокрема, враховуватися майновий стан сім’ї.

         Згідно з роз’ясненням Міністерства соціальної політики України, виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям без особистого звернення громадян не продовжується.

Отже, для отримання державної допомоги одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, необхідно обов’язково звернутись у липні-серпні 2020 року до управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради за адресою: вул.Чорновола, 38б. У разі подачі протягом липня-серпня 2020 року заяви про призначення допомоги та декларації про майновий стан осіб, які звертаються за призначенням допомоги, допомога буде призначена та виплачена, починаючи з липня 2020 року.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 3-26-06.