Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 18.12.2018 № 1293 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік» у редакції рішення обласної ради від 01.08.2019 № 1538 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1293 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік» (додаток 7).

Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання часткового відшкодування відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

– зареєстровані на території Житомирської області;

– не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

– отримали кредити на розвиток підприємницької діяльності та працюють у межах видів діяльності, згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік:

1) усіх груп секції С «Переробна промисловість» (крім розділу 12 «Виробництво тютюнових виробів» та підрозділів 11.01 «Дистиляція, ректифікація та змішування алкогольних напоїв», 11.02 «Виробництво виноградних вин», 11.03 «Виробництво сидру та інших плодово-ягідних вин», 11.04 «Виробництво інших недистильованих напоїв із зброджувальних продуктів», 11.05 «Виробництво пива», 11.06 «Виробництво солоду» розділу 11 «Виробництво напоїв»);

2) усіх груп секції А «Сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство» (крім групи 01.7 «Мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг») та мають у власності та користуванні не більше 200 га земель сільськогосподарського призначення.

Банками – партнерами даної програми є: АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «ОТП БАНК» та інші, які долучаться до партнерства.

З детальними умовами участі у конкурсі та зразком заявки   можна  ознайомитися за посиланням.

Всі необхідні документи мають бути подані до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації до 22.11.2019 року*, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 10-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами:  (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках – партнерах Програми.3

_____________________________

* Участь у конкурсі можуть приймати суб’єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити у 2019 році.