Нещодавно фонди міських бібліотек поповнилися широким асортиментом книг, що  безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга». До уваги відвідувачів відтак представлено більше 100 найменувань, усі видання винятково українською мовою. Це й сучасна художня, довідкова, галузева література, також багато історичної. Є книги про війну на Сході України, програмова література для дітей.

Також за рахунок міського бюджету для бібліотек міста закуплено 132 примірника книг на загальну суму 10 000 гривень. Працівники бібліотек, дитячої та дорослої, орієнтуючись на запити читачів, сформували перелік необхідних видань, які придбано у книжкових інтернет-магазинах «Книжкова хата» та «Гамазин». Серед закуплених книг – література різних тематичних уподобань Переважну більшість складає художня література (книги українських класиків та сучасних авторів), програмова література, довідкова для дітей, книги для малечі.

Бібліотекарями проводяться огляди, бесіди з читачами щодо новинок, адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.

ШАНОВНІ ЛЮБИТЕЛІ КНИГИ!  ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС – КНИГИ ЧЕКАЮТЬ!