З Вами на постійному зв’язку — міський голова

Запитати міського голову

Тема: тарифи на водопостачання

Добрий день,скажіть будь ласка,чому тарифи на воду в Малині більші в два рази ніж в Києві і в середньому по Україні,я працюю в Києві,і мої колеги які живуть в Києві,в Бучі платять за водопостачання і водовідведення разом 20 грн за куб води,а в Малині за ці ж послуги необхідно платити 40 грн.
Запитання від: Ігор

Відповідь:

Порядок формування тарифів нормативно врегульований та однаковий для всіх, що виключає можливість формування тарифу “на власний розсуд”, на відміну від його складових, які різні в кожному місці, внаслідок чого і тарифи на даний вид послуг різні. По суті питання, відповідь на нього об’ємна, але основною складовою, яка “дає” різницю між великим і малим містом є кількість абонентів на одиницю площі. Простими словами, кількість абонентів в одній точці приєднання по Києву в сотні разів більша ніж в Малині, площа якого (Малина), а це впливає на протяжність “плеча доставки” послуги, наближена до площа такого міста, як Житомир. Чим менше абонентів, та довший шляхопровід доставки послуги, тим більше собівартість послуги”

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Проблема ремонту доріг між домами  на БАМІ

Шановний міський голова, вже більше 20 років не має жодного ремонту дороги між багатоповерхівками на БАМІ, ями по коліна після дощу пройти неможливо. Невже за стільки років не можливо почистити водовідвід та зробити ремонт дороги між домами хоча ямковий!
Запитання від: Олександр

Відповідь:

«По суті питання щодо ремонту прибудинкових проїздів та проходів повідомляю, що абсолютно розділяю позицію щодо місць загального користування, які мали утримуватися та підтримуватися в належному, придатному для проходу-проїзду стані.

Це питання, на жаль, актуальне не тільки для мікрорайону БАМ. Актуальним також є питання освітлення прибудинкових територій, яке також в попередні десятиліття залишалось поза увагою.

Мені не відомо, чому більше ніж 20 років прибудинкові території в місті не ремонтувалися, але наслідком цьому є те, що наразі більшість мікрорайонів вже неможливо відновити асфальтне покриття поточним (ямковим) ремонтом, а необхідно проводити ремонт капітальний.

Очевидно, що міська рада попередніх скликань, яка є розпорядником коштів міського бюджету, спрямовувала фінансові ресурси на інші, більш важливі на той час проекти.

В цьому році ми розпочали вирішення цих питань.

Освітлення прибудинкових територій вже проводиться. Відновлено освітлення в дворах на вулицях Чорновола та Барміна, про що повідомлялося на сайті міської ради.

По ремонту прохідної так і проїзної частини прибудинкових територій здійснено підготовчі роботи, а саме:

  1. Всі прибудинкові території проінвентаризовано та задефектовано;
  2. На кожну територію складено плановий кошторис витрат необхідних на ремонт;
  1. В програму благоустрою міста внесено доповнення в частині ремонту та освітлення прибудинкових територій, адже фінансування з міського бюджету проводиться виключно програмно-цільовим методом;
  2. В бюджет міста 2019 року внесено зміни в частині перерозподілу видатків, а саме 1 млн. грн. спрямовано саме на ремонт асфальтного покриття прибудинкових територій;

По факту, виготовлено 8 локальних кошторисів на десятки дворів.

Загальна обрахована потреба на відновлення всіх прибудинкових територій становить 7 865 237 грн.

Найбільша сума припадає на територію паперової фабрики — 4 355 338 грн. Найменша, на район ГМП — 135 602 грн.

Відновлення прибудинкової території в мікрорайоні БАМ становить 1 209 846 грн.

Вирішити питання, яке не вирішувалося десятки років, за один рік, не можливо, але роботи по асфальтуванню прибудинкових територій розпочнуться вже в червні.

За інформацією по черговості їх проведення, можливому збільшенні фінансування на цей рік, слідкуйте на сайті міської ради або на відповідній сторінці міської ради у соціальній мережі фейсбук».

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема:Ремонт вулиці 

Доброго дня. Скажіть будь ласка, у нас, що, щебеню у місті не хватає, щоб засипать те, що розрили по вулиці Шевченка? Скільки ще отак буде півдороги розкрито? Уже кожен, хто там живе, до свого двора засипав, але ж скільки ще треба висипати… Зима ж скоро
Запитання від: Сергій

Відповідь:

Ваше звернення переадресоване за належністю до Житомирської обласної адміністрації, яка є замовником цих робіт і контролює хід їх виконання. Місто в даній ситуації  лише замовило та розробило проект і внесло кошти на спвфінасування цього проекту в сумі 4млн. грн.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема:Велоспорт

Шановний Олексію Григоровичу. Мене звати Лев. Мені 12 років. У мене та у мого друга є мрія стати професіоналами у велоспорті. Але на жаль, у місті Малин немає різних трамплінів або навіть звичайного скейт парку. Тому ми просимо Вашої допомоги у розгляді питання щодо будівництва вело трамплінів (Dirt) у місті Малин, які на нашу думку принесуть користь молоді у розвитку фізичної культури та спорту. Будь ласка допоможіть побудувати ці трампліни і всі вело- екстримали міста Малин подякують вам. Дякуємо за увагу.
Запитання від: Лев

Відповідь:

Доброго дня!  Яка саме допомога потрібна? Я допомагав одним з малинських активістів у будівництві скейтодродрому за Школою мистецтв, але активісти охололи і проект не завершили. Враховуючи Ваш юний вік, хочу порадити обговорити це питання з Ольгою Міхалицькою, яка є учасником ГО “Велотур-Малин”. У мережі Фейсбук   є її сторінка. Спільно Ви зможете правильно сформувати ідею і пропозицію, де розпишете суть проекту, Вашу участь та необхідну допомогу і підтримку від мене, так як я не спеціаліст у такому виді активного відпочинку, що не дає мені можливість самостійно, правильно та ефективно вирішити питання яке, поки що, є у тільки у Ваших баченнях. Ініціативи завжди мною підтримуються і будуть підтримуватися надалі, так що давайте спробуємо віднестися до цього питання по-дорослому. Дороговказ я вище запропонував.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Здоров’я 

Добрий день! Як вирішується питання щодо забезпечення коштами для закупівлі інсуліну для хворих?
Запитання від: Юрій Васильович

Відповідь:

«На жаль, державні органи влади нас не інформують, як вирішується питання з фінансуванням ліків, в тому числі інсуліну, знеболюючих для онкохворих та інших життєво необхідних ліків, обов’язок по забезпеченню якими лежить на державі, яка, відповідно, збирає державні податки на нашій території. У минулому місяці міський бюджет частково був вимушений профінансувати потребу у знеболюючих для онкохворих. Наразі залишки резервного фонду становлять 80 тисяч гривень, що може покрити потребу по місту в інсуліні на три тижні. В разі, якщо до чергового засідання міської ради, яке заплановане на 26 жовтня, держава свій обов’язок не виконає, буду звертатися до ради з пропозицією ці залишки спрямувати на закупівлю  інсуліну».

                                                                                                                       З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Освітлення вулиці

Доброго дня! Шановний пане Мер, прошу пояснити ситуацію з освітленням вулиці Шевченка, чому не освітлюється вулиця. Коли по вулиці не проводились роботи з прокладкою нової труби, освітлення працювало з вечора й до ранку, а тепер як проводяться роботи і вулиця вся в ямах та траншеях освітлення не працює взагалі.
Запитання від: Леонід Сичевський

Відповідь:

Доброго дня! Відсутність вуличного освітлення була зумовлена наслідками несприятливих погодніх умов. На сьогодні освітлення відновлено.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Гроші на потреби школи

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи виділяються гроші на потреби шкіл, бо в мене склалося таке бачення, що ні. Дитина пішла в перший клас і того що я зрозумів, що школа взагалі не готова для навчання дітей, в школі нема нічого, створюються батьківські комітети, які виходить створені лише для збору коштів на фонд школи. Потрібно все, папір, миючі засоби, книжки (це ще добре можемо зрозуміти)… Таких запитів кожен місяць тільки більшає. Підкажіть будь ласка, куди діваються кошти які держава виділяє на освіту..???
Дякую…

Запитання від: Сергій

Відповідь:

В міському бюджеті 2018 року, вперше передбачено 100% коштів на фінансування потреб не тільки шкіл, а всіх навчально-виховних закладів міста, в тому числі і на папір, книжки та миючі засоби. Ваше питання потрібно розглядати індивідуально, по конкретному навчальному закладу, де безпосередньо з’ясовувати причини відсутності цих необхідних речей, так як за рік це перша скарга такого плану, яка абсолютно справедлива з Вашого боку та природньо, з огляду на початок відповіді, викликає у мене, як керівника, запитання до відповідних структур, які за це відповідають.               

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Шановний міський голова, вже більше 20 років не має жодного ремонту дороги між багатоповерхівками на БАМІ, ями по коліна після дощу пройти неможливо. Невже за стільки років не можливо почистити водовідвід та зробити ремонт дороги між домами хоча ямковий!
Запитання від: Олександр

Тема:Пільговий проїзд

Шановний голово! Скільки має бути пільгових місць у маршрутках? Чому раніше було два місця, а зараз лише одне? Чи має вплив влада на таке рішення перевізника? Чи це Ваше рішення?
Запитання від: Сергій

Відповідь:

Компенсація витрат перевізника на перевезення пільговиків проводиться з місцевого бюджету, при цьому ніяких рішень щодо обмеження кількості пільговиків до однієї людини не приймалося. В разі наявності такого факту, Вам необхідно повідомити про такий факт, дату, час та номер маршруту. Наявність камер відеофіксації в кожному автобусі міського сполучення, дасть нам можливість зменшувати на таке порушення умов перевезення.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема:Ремонт вулиці 

Доброго дня. Скажіть будь ласка, у нас, що, щебеню у місті не хватає, щоб засипать те, що розрили по вулиці Шевченка? Скільки ще отак буде півдороги розкрито? Уже кожен, хто там живе, до свого двора засипав, але ж скільки ще треба висипати… Зима ж скоро
Запитання від: Сергій

Відповідь:

Ваше звернення переадресоване за належністю до Житомирської обласної адміністрації, яка є замовником цих робіт і контролює хід їх виконання. Місто в даній ситуації  лише замовило та розробило проект і внесло кошти на спвфінасування цього проекту в сумі 4млн. грн.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема:Велоспорт

Шановний Олексію Григоровичу. Мене звати Лев. Мені 12 років. У мене та у мого друга є мрія стати професіоналами у велоспорті. Але на жаль, у місті Малин немає різних трамплінів або навіть звичайного скейт парку. Тому ми просимо Вашої допомоги у розгляді питання щодо будівництва вело трамплінів (Dirt) у місті Малин, які на нашу думку принесуть користь молоді у розвитку фізичної культури та спорту. Будь ласка допоможіть побудувати ці трампліни і всі вело- екстримали міста Малин подякують вам. Дякуємо за увагу.
Запитання від: Лев

Відповідь:

Доброго дня!  Яка саме допомога потрібна? Я допомагав одним з малинських активістів у будівництві скейтодродрому за Школою мистецтв, але активісти охололи і проект не завершили. Враховуючи Ваш юний вік, хочу порадити обговорити це питання з Ольгою Міхалицькою, яка є учасником ГО “Велотур-Малин”. У мережі Фейсбук   є її сторінка. Спільно Ви зможете правильно сформувати ідею і пропозицію, де розпишете суть проекту, Вашу участь та необхідну допомогу і підтримку від мене, так як я не спеціаліст у такому виді активного відпочинку, що не дає мені можливість самостійно, правильно та ефективно вирішити питання яке, поки що, є у тільки у Ваших баченнях. Ініціативи завжди мною підтримуються і будуть підтримуватися надалі, так що давайте спробуємо віднестися до цього питання по-дорослому. Дороговказ я вище запропонував.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Здоров’я 

Добрий день! Як вирішується питання щодо забезпечення коштами для закупівлі інсуліну для хворих?
Запитання від: Юрій Васильович

Відповідь:

«На жаль, державні органи влади нас не інформують, як вирішується питання з фінансуванням ліків, в тому числі інсуліну, знеболюючих для онкохворих та інших життєво необхідних ліків, обов’язок по забезпеченню якими лежить на державі, яка, відповідно, збирає державні податки на нашій території. У минулому місяці міський бюджет частково був вимушений профінансувати потребу у знеболюючих для онкохворих. Наразі залишки резервного фонду становлять 80 тисяч гривень, що може покрити потребу по місту в інсуліні на три тижні. В разі, якщо до чергового засідання міської ради, яке заплановане на 26 жовтня, держава свій обов’язок не виконає, буду звертатися до ради з пропозицією ці залишки спрямувати на закупівлю  інсуліну».

                                                                                                                       З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Освітлення вулиці

Доброго дня! Шановний пане Мер, прошу пояснити ситуацію з освітленням вулиці Шевченка, чому не освітлюється вулиця. Коли по вулиці не проводились роботи з прокладкою нової труби, освітлення працювало з вечора й до ранку, а тепер як проводяться роботи і вулиця вся в ямах та траншеях освітлення не працює взагалі.
Запитання від: Леонід Сичевський

Відповідь:

Доброго дня! Відсутність вуличного освітлення була зумовлена наслідками несприятливих погодніх умов. На сьогодні освітлення відновлено.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Гроші на потреби школи

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи виділяються гроші на потреби шкіл, бо в мене склалося таке бачення, що ні. Дитина пішла в перший клас і того що я зрозумів, що школа взагалі не готова для навчання дітей, в школі нема нічого, створюються батьківські комітети, які виходить створені лише для збору коштів на фонд школи. Потрібно все, папір, миючі засоби, книжки (це ще добре можемо зрозуміти)… Таких запитів кожен місяць тільки більшає. Підкажіть будь ласка, куди діваються кошти які держава виділяє на освіту..???
Дякую…

Запитання від: Сергій

Відповідь:

В міському бюджеті 2018 року, вперше передбачено 100% коштів на фінансування потреб не тільки шкіл, а всіх навчально-виховних закладів міста, в тому числі і на папір, книжки та миючі засоби. Ваше питання потрібно розглядати індивідуально, по конкретному навчальному закладу, де безпосередньо з’ясовувати причини відсутності цих необхідних речей, так як за рік це перша скарга такого плану, яка абсолютно справедлива з Вашого боку та природньо, з огляду на початок відповіді, викликає у мене, як керівника, запитання до відповідних структур, які за це відповідають.               

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема:Пільговий проїзд

Шановний голово! Скільки має бути пільгових місць у маршрутках? Чому раніше було два місця, а зараз лише одне? Чи має вплив влада на таке рішення перевізника? Чи це Ваше рішення?
Запитання від: Сергій

Відповідь:

Компенсація витрат перевізника на перевезення пільговиків проводиться з місцевого бюджету, при цьому ніяких рішень щодо обмеження кількості пільговиків до однієї людини не приймалося. В разі наявності такого факту, Вам необхідно повідомити про такий факт, дату, час та номер маршруту. Наявність камер відеофіксації в кожному автобусі міського сполучення, дасть нам можливість зменшувати на таке порушення умов перевезення.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема:Ремонт вулиці 

Доброго дня. Скажіть будь ласка, у нас, що, щебеню у місті не хватає, щоб засипать те, що розрили по вулиці Шевченка? Скільки ще отак буде півдороги розкрито? Уже кожен, хто там живе, до свого двора засипав, але ж скільки ще треба висипати… Зима ж скоро
Запитання від: Сергій

Відповідь:

Ваше звернення переадресоване за належністю до Житомирської обласної адміністрації, яка є замовником цих робіт і контролює хід їх виконання. Місто в даній ситуації  лише замовило та розробило проект і внесло кошти на спвфінасування цього проекту в сумі 4млн. грн.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема:Велоспорт

Шановний Олексію Григоровичу. Мене звати Лев. Мені 12 років. У мене та у мого друга є мрія стати професіоналами у велоспорті. Але на жаль, у місті Малин немає різних трамплінів або навіть звичайного скейт парку. Тому ми просимо Вашої допомоги у розгляді питання щодо будівництва вело трамплінів (Dirt) у місті Малин, які на нашу думку принесуть користь молоді у розвитку фізичної культури та спорту. Будь ласка допоможіть побудувати ці трампліни і всі вело- екстримали міста Малин подякують вам. Дякуємо за увагу.
Запитання від: Лев

Відповідь:

Доброго дня!  Яка саме допомога потрібна? Я допомагав одним з малинських активістів у будівництві скейтодродрому за Школою мистецтв, але активісти охололи і проект не завершили. Враховуючи Ваш юний вік, хочу порадити обговорити це питання з Ольгою Міхалицькою, яка є учасником ГО “Велотур-Малин”. У мережі Фейсбук   є її сторінка. Спільно Ви зможете правильно сформувати ідею і пропозицію, де розпишете суть проекту, Вашу участь та необхідну допомогу і підтримку від мене, так як я не спеціаліст у такому виді активного відпочинку, що не дає мені можливість самостійно, правильно та ефективно вирішити питання яке, поки що, є у тільки у Ваших баченнях. Ініціативи завжди мною підтримуються і будуть підтримуватися надалі, так що давайте спробуємо віднестися до цього питання по-дорослому. Дороговказ я вище запропонував.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Здоров’я 

Добрий день! Як вирішується питання щодо забезпечення коштами для закупівлі інсуліну для хворих?
Запитання від: Юрій Васильович

Відповідь:

«На жаль, державні органи влади нас не інформують, як вирішується питання з фінансуванням ліків, в тому числі інсуліну, знеболюючих для онкохворих та інших життєво необхідних ліків, обов’язок по забезпеченню якими лежить на державі, яка, відповідно, збирає державні податки на нашій території. У минулому місяці міський бюджет частково був вимушений профінансувати потребу у знеболюючих для онкохворих. Наразі залишки резервного фонду становлять 80 тисяч гривень, що може покрити потребу по місту в інсуліні на три тижні. В разі, якщо до чергового засідання міської ради, яке заплановане на 26 жовтня, держава свій обов’язок не виконає, буду звертатися до ради з пропозицією ці залишки спрямувати на закупівлю  інсуліну».

                                                                                                                       З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Освітлення вулиці

Доброго дня! Шановний пане Мер, прошу пояснити ситуацію з освітленням вулиці Шевченка, чому не освітлюється вулиця. Коли по вулиці не проводились роботи з прокладкою нової труби, освітлення працювало з вечора й до ранку, а тепер як проводяться роботи і вулиця вся в ямах та траншеях освітлення не працює взагалі.
Запитання від: Леонід Сичевський

Відповідь:

Доброго дня! Відсутність вуличного освітлення була зумовлена наслідками несприятливих погодніх умов. На сьогодні освітлення відновлено.

 З повагою, міський голова Олексій Шостак

Тема: Гроші на потреби школи

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи виділяються гроші на потреби шкіл, бо в мене склалося таке бачення, що ні. Дитина пішла в перший клас і того що я зрозумів, що школа взагалі не готова для навчання дітей, в школі нема нічого, створюються батьківські комітети, які виходить створені лише для збору коштів на фонд школи. Потрібно все, папір, миючі засоби, книжки (це ще добре можемо зрозуміти)… Таких запитів кожен місяць тільки більшає. Підкажіть будь ласка, куди діваються кошти які держава виділяє на освіту..???
Дякую…

Запитання від: Сергій

Відповідь:

В міському бюджеті 2018 року, вперше передбачено 100% коштів на фінансування потреб не тільки шкіл, а всіх навчально-виховних закладів міста, в тому числі і на папір, книжки та миючі засоби. Ваше питання потрібно розглядати індивідуально, по конкретному навчальному закладу, де безпосередньо з’ясовувати причини відсутності цих необхідних речей, так як за рік це перша скарга такого плану, яка абсолютно справедлива з Вашого боку та природньо, з огляду на початок відповіді, викликає у мене, як керівника, запитання до відповідних структур, які за це відповідають.               

 З повагою, міський голова Олексій Шостак