Відбулося засідання комісії міської ради по розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Малина»  малинчанину Володимиру Аркадійовичу Студінському – доктору історичних наук, кандидату економічних наук, Почесному краєзнавцю України, професору кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету, члену Спілки журналістів України, члену Національної спілки краєзнавців України та Житомирського наукового краєзнавчого товариства дослідників Волині, автору близько 450 наукових та науково-популярних публікацій.

Зауваження та пропозиції щодо доцільності присвоєння звання Студінському В.А. просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6а, м. Малин, Житомирська обл., 11601, каб. 107 або за телефоном: 5-34-34 та електронною адресою: m_orgviddil@ukr.net.

Також для надання Ваших пропозицій Ви можете використати рубрику «Запитання міському голові» на офіційному сайті Малинської міської ради.

Обговорення триватиме до 10 вересня включно.

З витягом з подання Малинського міськрайонного осередку Національної спілки краєзнавців України  щодо Студінського В.А. можна ознайомитися за посиланням.