Відбулося засідання комісії міської ради по розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Малина». Після розгляду поданих матеріалів та обговорення комісія підтримала для нагородження кандидатуру  малинчанина Анатолія Івановича Гаманюка – лікаря-хірурга вищої категорії, завідувача хірургічним відділенням КНП “Малинська міська лікарня”.  Його трудовий стаж 43 роки, з них 37 – заввідділенням. За цей час ним проведено тисячі різних операцій. Під його керівництвом  нині працють три лікарі-хірурги, 2 лікарі ортопед–травматологи, 2 лікарі-інтерни. Неодноразово нагороджений відзнаками місцевого та обласного рівня. Користується повагою та авторитетом серед малинчан.

Зауваження та пропозиції щодо доцільності присвоєння звання Гаманюку А.І. просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6а, м. Малин, Житомирська обл., 11601, каб. 107 або за телефоном: 5-34-34 та електронною адресою: m_orgviddil@ukr.net.

Також для надання Ваших пропозицій Ви можете використати рубрику «Запитання міському голові» на офіційному сайті Малинської міської ради.