Якщо Вам від 14 до 94 років і Вам хочеться зробити своє місто чи вулицю краще –  маєте змогу відвідати семінар-тренінг “Активні громадяни” від Британської ради.

Тренінг буде проходити чотири дні 2-3 та 9-10 лютого з 10:15 до 17:45 в Малинській центральній районній бібліотеці ім. Василя Скуратівського, читальний зал (вул. Володимирська, 28А).

Реєстрація обов’язкова. Координатор проекту – Маріанна Макарчук (066-515-38-03,  067-538-31-67).

“Активні громадяни” – це програма Британської ради у галузі міжкультурного діалогу та соціального розвитку. Проект вже реалізується в 54 країнах світу. В Україні програма впроваджується з 2014 року. У 2018 році перші малинчани вже взяли  участь в програмі та отримали кошти на втілення своїх ідей щодо розвитку міста.

Завдяки тренінгу Ви:
✔️ Навчитеся краще розуміти себе та інших.
✔️Отримаєте можливість проаналізувати власне життя та життя людей, які Вас оточують. І як ми впливаємо один на одного, якщо взагалі впливаємо?
✔️ Спробуєте знайти відповідь на питання: у нас з іншими людьми більше схожого чи відмінного? Навіщо про це думати і чим це буде нам корисно?
✔️ Отримаєте практичні навички, які допоможуть змінювати суспільство довкола себе.
✔️ Задумаєтеся над тим, а навіщо взагалі щось робити?
✔️ Оволодієте навичками розуміння того, а що ж потрібно людям, що мене оточують і як цього можна досягти.
✔️Почнете писати власні проекти соціальної дії
✔️Отримаєте можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів від Британської ради (у рамках своєї програми “Активні громадяни” Британська Рада надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів до 15 000 грн.),
✔️Отримаєте сертифікат міжнародного зразка при умові відвідування усіх днів тренінгу
✔️Знайдете нових друзів та з користю проведете свій час

НЕ ВАЖЛИВО яка у Вас освіта чи посада – приходьте!