30 травня о 15.00 в фойє Великої зали адміністративного будинку  відбудеться презентація виставки «Блокпост Пам’яті». Організатори – громадська організація “Стражі Миру”.
Експонати, представлені на виставці, – особисті речі загиблих в зоні проведення АТО воїнів. Частину експонатів зібрали на полі бою, частину – передали родичі загиблих героїв.
Автор виставки – Павло Нетьосов, пошуковець, музейник, громадський діяч, голова Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель», волонтер місії «Евакуація – 200». Він створив свою пересувну композицію ще в 2016 році і з того моменту її встигли подивитися в Києві, Запоріжжі, Чернігові, Дніпрі, Львові Полтавській і Вінницькій  та інших областях.

В Малині виставка «Блокпост Пам’яті» працюватиме впродовж трьох днів (30, 31 травня, 1 червня).

Відкриття композиції 30 травня о 15.00, закриття – 1 червня о 17.00.