Звернення громадян

Інформація  щодо стану організації роботи із зверненнями громадян за 2020 рік

За12 місяців    2020 року на адресу виконавчого комітету надійшло   953 звернень  громадян. З них 873 звернень поступило поштою і 41 під час особистого прийому громадян керівництвом виконавчого комітету Малинської міської ради, 1 звернення  розглянуто під час виїзних прийомів та 38 звернень надійшло на телефон «гарячої лінії». Впродовж 12-ти місяців   2020 року надійшло  76 колективних звернень. У зверненнях громадян, які надійшли на розгляд протягом  звітного періоду, порушено 953 питання  різної тематики.  Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях є питання аграрної політики та земельних відносин  457, на другому місці питання соціального захисту  147, на третьому місці за кількістю звернень питання комунального  господарства,  таких звернень надійшло  80.

В основному це заяви про надання матеріальної допомоги, призначення та виплати соціальної допомоги. Протягом  12-ти місяців   2020 року надана матеріальна допомога та допомога  на поховання в сумі 331 000 грн. У своїх зверненнях громадяни порушували й інші різноманітні питання, що стосуються практично усіх сфер життя.

Апаратом, управліннями і відділами виконавчого комітету міської ради  здійснено комплекс  конкретних заходів щодо забезпечення виконання Указів, розпоряджень, доручень Президента України, Законів України, Постанов Кабінету Міністрів України по вирішенню життєвих проблем інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких малозабезпечених громадян.

Інформація щодо стану роботи із зверненнями громадян  висвітлюється в засобах масової інформації.

Жителі міста інформовані про роботу із зверненнями громадян, з графіками особистого та виїзних прийомів громадян керівництвом міста і через веб-сторінку сайту Малинської міської ради та із інформаційного стенду    відділу документообігу,  звернень громадян  та контролю.

Стан роботи із зверненнями громадян щотижнево аналізується на апаратних нарадах та знаходиться на постійному контролі керівництва виконавчого  комітету Малинської міської ради.

Порівняльні дані щодо звернень громадян за 2019-2020 роки