Дановні військовослужбовці, працівники Збройних сил України! Дорогі ветерани!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Збройних сил України!

Саме у цей, складний для нашої країни час, можна з впевненістю сказати що сильна держава починається із сильної армії.  Українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм  визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Шановні солдати і офіцери, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові, сьогодні –  Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Тож прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Козацької мужності вам,  дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава Україні! Героям Слава!

міський голова                                                 Олексій ШОСТАК