Шостого березня в приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Слова вітань та вдячності присутнім жінкам  висловили голова облдержадміністрації Ігор Гундич та  голова обласної ради Володимир Ширма.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне, добросовісне виконання професійних обов’язків  та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня були відзначені медики закладів охорони здоров’я Малинської міської ради, а саме:

Почесною грамотою Житомирської обласної ради нагороджено ГАЛИЦЬКУ Світлану Петрівну, лікарятерапевта Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання,

Почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації нагороджено КОВАЛЕНКО Оксану Євгенівну, лікаря загальної практики-сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малинської міської ради.

Серед педагогів  Почесною Грамотою  обласної державної адміністрації було нагороджено ДОБРОВОЛЬСЬКУ  Інну Петрівну , асистента учителя класу з інклюзивним навчанням міської школи №3.