Державна служба статистики запровадила новий сервіс для електронного звітування –  безкоштовне програмне забезпечення  «Кабінет респондента».

Доступ до даного сервісу відкрито з 1 лютого 2019 року.

У «Кабінеті респондента» можна в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.

Для реєстрації та роботи в «Кабінеті респондента» необхідно мати електронний підпис із двома сертифікатами: для підписання та шифрування (у разі відсутності сертифіката шифрування, обов’язковість якого передбачена наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України  №739, потрібно звернутися до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг для його отримання).

Наразі сервіс підтримує електронний підпис одного з наведених нижче кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (акредитованих центрів сертифікації ключів – АЦСК):

Перелік АЦСК, які підтримуються в «Кабінеті респондента», буде розширюватися.

Коректна робота в «Кабінеті респондента» можлива в браузерах Internet Explorer версії не нижче 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

У разі виникнення питань щодо роботи в «Кабінеті респондента» Ви можете скористатись інструкцією користувача, розміщеною безпосередньо у «Кабінеті респондента», або звернутись за консультацією до Головного управління  статистики у Житомирській області за телефоном (0412)47-38-33.