Розвиток громадянського суспільства Грантова допомога проектам людської безпеки “Кусаноне” від Уряду Японії Мета – надання фінансової допомоги для проектів розвитку для задоволення різноманітних потреб країн, що розвиваються. Адресат – будь-які некомерційні організації (лікарні, початкові школи, науководосліджувальні інститути та інші неприбуткові організації). Дедлайн – 31 березня 2020 р.

Деталі за посиланням – https://bit.ly/2q80j2G

Мережа центрів підтримки бізнесу в Україні Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності та поліпшення доступу до фінансування для українських МСП шляхом надання консультацій та зміцнення потенціалу, а також на підготовку до фінансування від ЄБРР та інших фінансових установ. Програма сприяє створенню мережі з 15 центрів підтримки бізнесу по всій країні з метою підтримки МСП в отриманні належного фінансування та ноухау для розвитку бізнесу. Організатор – ЄС та Європейський банк реконструкції та розвитку.

Деталі за посиланням – goo.gl/U9QvF2

Малий та середній бізнес COSME | ERASMUS для молодих підприємців Якщо бізнесу не більше 3-х років або тільки планується відкриття власної справи, EYE дає можливість поїхати до країни ЄС на 1–6 місяців, щоб отримати досвід ведення аналогічного бізнесу. Адресат – нові та досвідчені підприємці. Організатор – Європейська Комісія. Детальніше за посиланням – goo.gl/brHmXG

Екологія та енергозбереження Конкурс “зелених” бізнес-ідей

Мета – допомогти командам, які мають “зелену” бізнес-ідею, пройти шлях від проекту на серветці до робочого cleantech-бізнесу, допомогти таким ідеям швидко перетворитися на динамічні успішні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє. Адресат – команди та компанії. Дедлайн – 10 травня 2020 р. Організатор – Greencubator. Деталі за посиланням – https://bit.ly/2RCtAxz

Екологія та енергозбереження Фінсько-український трастовий фонд забезпечує грантове фінансування для стимулювання співпраці двох країн у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики. Організатор – Міністерство закордонних справ Фінляндії.

Деталі за посиланням – goo.gl/a5d1XY